Start / Mała architektura / Donice / Donice prostokątne / Donica Płonia kwadratowa 40
Donica Płonia kwadratowa 40
Donica Płonia kwadratowa 40Donica Płonia kwadratowa 40Donica Płonia kwadratowa 40
Donice

Donica Płonia kwadratowa 40

Donica Płonia kwadratowa w wersji powiększonej to betonowy gazon do przestrzeni publicznych wymagających głębszego koryta — przy wejściach do obiektów, na placach i w parkach.

Donica Płonia 40 to kwadratowy gazon betonowy z tej samej serii co model Płonia 30, oferujący większą głębokość sadzenia. Sprawdza się w miejscach, gdzie wyposażenie wykonane jest z betonu płukanego — pozwala zachować jednolity język materiałowy całego założenia bez konieczności łączenia różnych serii produktów.

Model może pełnić funkcję samodzielnego akcentu zieleni lub stanowić element wielostanowiskowej kompozycji donic zestawianych w bliskim sąsiedztwie. Odpowiednia głębokość koryta umożliwia sadzenie zarówno roślin jednorocznych, jak i wieloletnich gatunków niskich. Donica przeznaczona do ustawienia na powierzchniach utwardzonych: chodnikach, placach i nawierzchniach osiedlowych.

Wycena indywidualna · realizacja ~4–8 tyg.
Waga50 kg
Głębokość40 cm
Wysokość30 cm
Długość40 cm
Materiałybeton zbrojony
+

Kolory i wykończenie

Beton — faktury

Pokazane kolory to standardowe wykończenia, w jakich dostarczamy produkt. Dostępna pełna paleta RAL — kolor z ralownika dobieramy na życzenie.